Rekrutacja do przedszkola Żywioły na rok szkolny 2017/2018

Informujemy, że w roku przedszkolnym 2017/2018 w otwieramy trzy grupy:

– grupa 3 latków (dzieci z rocznika 2014) – dzieci wkraczające w przedszkolny świat, odkrywające jego piękno i zasady funkcjonowania wśród rówieśników. Od początku pracują nad tym, aby dzielnie rozstawać się z rodzicami i zaadoptować do nowego dla nich rytmu dnia.

– grupa 4 latków (dzieci z rocznika 2013) – dzieci, które już odważniej przekraczają próg przedszkola, gdyż z powodu wieku i doświadczenia są bardziej samodzielne, gotowe do podejmowania większych wyzwań. Uczą się utrzymywania porządku wokół siebie, systematyczności i dokładności w pracy, szacunku dla rówieśników i osób dorosłych.

– klasa startowa (zerówka) (dzieci z rocznika 2011-2012) – przedszkolaki, które są już na ostatnim etapie przygotowań do pójścia do szkoły. Teraz pod czujnym okiem nauczycielek, realizując specjalnie dla nich przygotowany program,  dzieci zdobywają  wiedzę i umiejętności, które pozwolą im wkrótce usiąść w szkolnej ławce z rzeczywistą radością. W zerówce realizujemy specjalny program wychowawczy oparty na kształtowaniu cnót, oferujemy również solidne edukacyjne przygotowanie do szkoły, zajęcia z języka angielskiego 4 razy w tygodniu, a jednocześnie nie zapominamy o codziennej zabawie i spacerach na świeżym powietrzu każdego dnia.
Po zerówce oferujemy kontynuację nauki w modelu edukacyjnym Sternika w naszych szkołach podstawowych: męskiej i żeńskiej.

We wszystkich grupach przedszkolnych realizujemy program oparty na założeniach edukacji spersonalizowanej, tutoring dla każdej rodziny, program wychowawczy oparty o kształtowanie nawyków.

Zapraszamy na Drzwi Otwarte, aby poznać program i wartości naszego przedszkola w dniach: 1 kwietnia o godz. 10:00 na ul. Chocimską 13.

Aby zapisać dziecko do przedszkola należy wysłać formularz rekrutacyjny, który znajdą Państwo tu: http://www.zywioly.kylos.pl/przedszkole/rekrutacja-2/
ulotka przedszkole i szkola drzwi otwarte 1 kwietniaulotka przedszkole 4

 

 

 

 

Recent Posts