Żywiołowy SWAP PUZZLOWY

ŻYWIOŁOWY SWAP PUZZLOWY
Waszą rodzinę fascynują gry planszowe? Lubicie wspólnie układać dywan z puzzli? Gracie rodzinnie w karty? Wasze półki na gry pękają w szwach, a wy wciąż poszukujecie nowych egzemplarzy do rodzinnej kolekcji?
TAK, TAAK i jeszcze raz TAAAK? Zatem musimy się zatem spotkać! Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy dzień wymiany puzzli, tangramów, łamigłówek, gier planszowych, kart i kości. To unikatowe wydarzenie dające możliwość wymian między rodzinami w ciepłej i radosnej atmosferze.

CHARAKTER WYDARZENIA
otwarte, bezpłatne

UCZESTNICY
rodzice z dziećmi, dziadkowie, ciocie, wujkowie

CO WYMIENIAMY
puzzle, tangramy, gry planszowe, łamigłówki, karty, kości

ZASADY
dobrowolna wymiana, bez opłat dodatkowych, przedmioty nowe lub używane w dobrym stanie technicznym, w oryginalnych lub zastępczych opakowaniach, wymiana w pełni akceptowana przez dwie strony wymiany, organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakość przedmiotów podlegających wymianie.

DLACZEGO SWAP
EKOlogia | W gronie rodzinnym uczymy się jak z zachowaniem szacunku do naszego środowiska nabyć nowy zestaw puzzli czy ciekawą grę od innej rodziny, która już z niej nie korzysta.
EKOnomia | Wspólnie uczymy się jak oszczędzać pieniądze, a także czym jest sztuka negocjacji i wymiana korzystna dla obu stron.

NO WASTE
Natura jest dla nas ważna, dlatego informacja o tym wydarzeniu powstała jedynie w wersji elektronicznej.
swap

Recent Posts