Wykład „NPR – kalendarzyk małżeński, antykoncepcja katolicka czy ekologiczne życie?”

Zapraszamy na wykład „NPR – kalendarzyk małżeński, antykoncepcja katolicka czy ekologiczne życie?”.
Wykład odbędzie się 16 listopada 2017r. (czwartek) o godz. 18:00 w Przedszkolu Żywioły na ul. Chocimskiej 13.
NPR, czyli Naturalne Planowanie Rodziny to metody rozpoznawania płodności, które rodzą wiele pytań i wątpliwości małżonków czy narzeczonych. Jakie są zalety stosowania tych metod ? Jakie znaczenie mają dla budowania zaufania w związku? Jaka jest ich skuteczność i dlaczego NPR jest nazywany metodą ekologiczną?
Dlaczego NPR to odpowiedzialne rodzicielstwo, czyli jak ważna jest prekoncepcja .

O tych aspektach opowiedzą, nasze dwie przedszkolne Mamy:
Monika Ratecka – nauczyciel NPR, biotechnolog, żona Krzysztofa, mama 3 córek
Katarzyna Stachnik-Kowalska, instruktor NPR, pedagog, żona Tomasza, mama 3 córek.

Wstęp wolny.
Podczas wykładu istnieje możliwość opieki nad dziećmi po wcześniejszym zgłoszeniu na adres: przedszkole@zywioly.edu.pl.
Zapraszamy serdecznie!