Warsztaty wielkanocne i drzwi otwarte w Przedszkolu Żywioły

Zapraszamy na Warsztaty wielkanocne, podczas których rodzice z dziećmi będą mogli wykonać ozdoby na świąteczny stół.
6 kwietnia 2019, w godzinach 10:00-12:00, ul. Chocimska 13
Będzie to też okazja do poznania programu naszego przedszkola i rekrutacji do Żywiołów na nowy rok przedszkolny.
W programie warsztaty plastyczne dla dzieci oraz oraz możliwość poznania kadry, rozmowy z dyrekcją o profilu naszej placówki.
Poznaj Przedszkole Żywioły, czyli miejsce szczęśliwych Dzieci i zadowolonych Rodziców!
Zapraszamy na Drzwi Otwarte, na których:
– przybliżmy nasz program Optymista i to jak bawimy się i uczymy w Żywiołach, m.in o metodzie projektów, bitach Domana, małej motoryce, angielskim i szachach
– opowiemy jak współpracujemy z rodzicami i dlaczego świetnym narzędziem jest tutoring
– Wasze dzieci wezmą udział w ciekawych zajęciach z naszymi nauczycielkami.
Prowadzimy nabór do grupy 3 latków (dzieci z 2016 r, ale przyjmujemy także dzieci z 2017 r., które ukończyły 2,5 roku).
Mamy też pojedyncze miejsca w starszych grupach (dla dzieci z roczników 2015-2013)