Konkurs plastyczny „Ekorodzinny pojazd przyszłości”

Jak wyobrażacie sobie rodzinne pojazdy za 100 lub 200 lat? Czym będą się poruszać rodziny z dziećmi? Będą jeździć, latać czy pływać? Jakie ekologiczne rozwiązania będą zastosowane w takich pojazdach? Stwórzcie rodzinny zespół wynalazców i zaprojektujecie Ekorodzinny pojazd przyszłości

Stwórz razem z rodzicami makietę pojazdu przyszłości i wygraj mikroskop!

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 5 i 6-letnich, które wraz z mamą i tatą stworzą pracę plastyczną z materiałów recyklingowych.
Prace należy dostarczyć do 16 marca 2018 do Przedszkola Żywioły.
Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa dostępne na stronie
www.szkolaprzystan.edu.pl lub www.szkolakompas.edu.pl
W konkursie zostaną przyznane trzy nagrody: :
I nagroda – mikroskop szkolny
II nagroda – zestaw gier planszowych oraz książek
III nagroda – zestaw gier planszowych oraz książek
Przedszkole, z którego zgłosi się najwięcej uczestników otrzyma nagrodę w postaci pokazu wielkich baniek mydlanych oraz zestaw gier planszowych.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Żywioły, organ prowadzący Szkołę Podstawową dla Chłopców Kompas i Szkołę Podstawową dla Dziewcząt Przystań.
Sponsorem nagród książkowych jest Wydawnictwo Zakamarki. http://www.zakamarki.pl/

plakat z książkami

zakamarki_logo_z_470px_kol1_RGB