Konferencja „Czy w Twoim domu rośnie bohater?”

13 stycznia 2018 r. odbyła się I Łódzka Konferencja Wychowawcza „Czy w Twoim domu rośnie bohater?”, której organizatorem była Fundacja Żywioły.
Dziękujemy za tak liczne przybycie – na to wydarzenie przyszło 220 osób i 50 dzieci.
Cieszymy się ogromnie, że temat wychowania jest tak ważny i przyciągnął tak wielu rodziców, wychowawców i nauczycieli.
Podczas konferencji wysłuchaliśmy czterech wykładów.

Ks.dr Marek Dziewiecki przybliżył nam temat istotny miłości małżeńskiej, a także przybliżył 5 cech miłości, których powinniśmy uczyć nasze dzieci. Janusz Wardak opowiedział o tym jak dziś wychować chłopca na gentelmena i jakie zagrożenia rodzice mogą współcześnie napotkać. Maria Kowalska wskazała na to jak rozwijać dziewczynkę, aby był to rozwój integralny. Alicja i Łukasz Wielebscy podzielili się swoim doświadczeniem jak wychowanie w cnotach można realizować każdego dnia w domu.

Podczas konferencji była okazja do zakupienia książek o wychowaniu oraz audiobooków ks. Marka Dziewieckiego, a także rozmów podczas przerwy kawowej.
Dzieci miały zapewnioną opiekę podczas profesjonalnych zajęć przeprowadzonych przez nauczycielki Przedszkola Żywioły. Uczestniczyły w psychomotoryce, Poranku, angielskim i rytmice oraz w ramach zajęć plastycznych wykonały prezenty na zbliżający się Dzień Babci i Dziadka.
Dziękujemy za wszystkie słowa uznania i podziękowania, które padły w kierunku Fundacji Żywioły. Była to pierwsza tak duża konferencja przez nas zorganizowana i bardzo cieszymy się, że została ona doceniona i że takie wydarzenie jest potrzebne w naszym mieście.

Wykłady zostały zarejestrowane i można je obejrzeć pod poniższymi linkami.
Za dietetyczny sernik dziękujemy firmie Loveat Catering http://loveatcatering.pl/, za soki firmie Vero Soki http://www.vero-soki.pl/.

Zapraszamy także do obejrzenia galerii zdjęć, których autorką jest Anna Dębowska. (http://www.debowscyfoto.pl/)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Recent Posts