I podwieczorek z pasją pt. „Zdrowa i szybka śniadaniówka”

Zapraszamy na pierwszy „Podwieczorek z pasją” w Przedszkolu Żywioły. Spotkanie pt. „Zdrowa i szybka śniadaniówka”, czyli jak zrobić pyszne i pełnowartościowe śniadanie dla przedszkolaka poprowadzi Anna Krakowska, mama Helenki i Olgi, lekarz pediatra.
Spotkanie odbędzie się 23 listopada (czwartek) o 17:30 w przedszkolu.
W naszym przedszkolu rozpoczynamy nowy cykl spotkań dla rodziców pt.”Podwieczorki z pasją”. Raz w miesiącu zapraszamy na spotkania prowadzone przez rodziców i zaproszonych gości. Chcemy dzielić się swoimi pasjami i wiedzą. W planach mamy podwieczorek z robieniem kartek świątecznych metodą scrapbookingu, warsztaty fotograficzne, spotkanie na temat zakładania balkonowego ogródka czy tworzenia autorskiej biżuterii. Zapraszamy serdecznie!
Wstęp na pierwsze spotkanie jest bezpłatny, po wcześniejszym zgłoszeniu mailowym na adres: przedszkole@zywioly.edu.pl.
Podczas spotkania będzie zapewniona opieka dla dzieci.
breakfast-1804457_1920