Zapraszamy na Drzwi Otwarte (6.02.2016)

Zapraszamy na Drzwi Otwarte w Przedszkolu Żywioły 6 lutego (sobota) o godzinie 11:00.

Opowiemy o naszym wyjątkowym projekcie, przybliżymy model edukacyjny „Sternika”, pokażemy na czym polega praca z nawykami, opowiemy dlaczego nasze przedszkolaki są bardzo samodzielne.
Dowiedzą się Państwo jak wygląda dzień w przedszkolu Żywioły, dlaczego dzieci codziennie wychodzą na dwór i noszą mundurki, czym jest metoda Domana, jak uczymy się angielskiego i na czym polegają zajęcia z psychomotoryki.
Będzie też możliwość uczestniczenia w zajęciach pokazowych – zapraszamy serdecznie do przyjścia z dziećmi!
Prowadzimy zapisy zarówno na bieżący rok szkolny, jak również zapraszamy do zapisów na rok szkolny 2016/2017.
Przyjmujemy dzieci od 3 do 6 roku życia, istnieje też możliwość zapisania malucha, który skończył 2,5 roku.
Informacje o Drzwiach Otwartych i o przedszkolu można uzyskać pod numerem telefonu kom. 698 505 019 oraz mailowo przedszkole@zywioly.edu.pl.